Ο Διευθυντής του SEERC προσκεκλημένος ομιλητής στη διημερίδα που διοργανώνουν τα Παναπιστήμια Θεσσαλίας και Πελοποννήσου στο Βόλο στις 8 & 9 Σπετεμβρίου 2015. Ο κ. Ζαχαρής θα αναπτύξει το θέμα:«Δυο δεκαετίες υποστήριξης της καινοτομίας από τα Ευρωπαϊκά Διαθρωτικά Ταμεία στην Ελλάδα: Τι έχουμε μάθει;»
Share this on
Διημερίδα Eπανεκτιμώντας τις Επιπτώσεις των Διαρθρωτικών Ταμείων της Ευρωπαϊκής Ένωσης στην Ελλάδα
![Διημερίδα Eπανεκτιμώντας τις Επιπτώσεις των Διαρθρωτικών Ταμείων της Ευρωπαϊκής Ένωσης στην Ελλάδα](/new/images/fabrik/news/coin.png)
Added on 04/09/2015