Σας προσκαλούμε την Παρασκευή 22 Ιανουαρίου, στις 18:00 στην παρουσίαση του προγράμματος ''AgriEnt Agri-Accelerator Πρόγραμμα Επιτάχυνσης & Προώθησης Επιχειρηματικών Ιδεών στον Αγροτικό Τομέα'' που διοργανώνει η ομάδα μας Αγροτική Επιχειρηματικότητα – AgriEntrepreneurship. Υποστηρικτής της εκδήλωσης είναι το SEERC.
Share this on
AgriEnt Agri-Accelerator Πρόγραμμα Επιτάχυνσης & Προώθησης Επιχειρηματικών Ιδεών στον Αγροτικό Τομέα
![AgriEnt Agri-Accelerator Πρόγραμμα Επιτάχυνσης & Προώθησης Επιχειρηματικών Ιδεών στον Αγροτικό Τομέα](/new/images/fabrik/news/SEERC-Prosklisi-2016-1-Accelerator.jpg)
Added on 20/01/2016